Darts / 【Harrows】WOLFRAM TRINITY QP Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 97% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 6.75mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
WOLFRAM TRINITY QP Steel 23g
WOLFRAM TRINITY QP Steel 23g
PRICE:JPY26,400
had6834
Recently checked items
-
MIRARCH
Realign Neo Type2 Straight Yukina Chiba deviseJPY 14,800
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Black JPY 990
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990
-
UNICORN
Ayano Shiobara Model MoonJPY 18,500
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-B Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800


