Darts / 【Harrows】SUPERGRIP QP BOMB Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.65mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Harrows
SUPERGRIP QP BOMB Steel 23g
SUPERGRIP QP BOMB Steel 23g
PRICE:JPY15,400
had6842


