Darts / 【DYNASTY】collaboration STRAIGHT7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
collaboration STRAIGHT7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA 20g
collaboration STRAIGHT7 NANA SANECHIKA MODEL 2BA 20g
PRICE:JPY19,800
dnd5524


