Darts / 【one80】FB LEUNG Model ver.3 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 18g
FB LEUNG Model ver.3 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1351
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Nasir Bomba ver.2 Nasir Bomba Model Shape DblackJPY 970
-
Harrows
WOLFRAM TRINITY 2BA 20gJPY 26,400
-
MIRARCH
Realign Neo Type2 Straight Yukina Chiba deviseJPY 14,800
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Black JPY 990
-
【L-Flight】】PRO Choi Minseok Model ver.1 Shape Blue JPY 990


