Darts / 【TRiNiDAD】LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BA
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BA
PRICE:JPY13,200
tdd1961
Recently checked items
-
FitFlight×GLIMSTER
Hyakunin Isshu ShapeJPY 990
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Long Clear BlackJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear BlackJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Short Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Un-Rai Yuki Yamada Model Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
FB LEUNG Model ver.3 2BA 22gJPY 17,600


