Darts / 【Bull's Fighter】THE ONE-POSEIDON Choi Minseok Model SUPER DARTS 2025 CHAMPION EDITION 2BA 18.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
Bull's Fighter
THE ONE-POSEIDON Choi Minseok Model SUPER DARTS 2025 CHAMPION EDITION 2BA 18.5g
THE ONE-POSEIDON Choi Minseok Model SUPER DARTS 2025 CHAMPION EDITION 2BA 18.5g
PRICE:JPY19,800
bfd0332


