Darts / 【JOKERDRIVER】-ZERO-RUMELA Mid Front
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Multifaceted Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
JOKERDRIVER
-ZERO-RUMELA Mid Front
-ZERO-RUMELA Mid Front
PRICE:JPY79,200
jod3591
Recently checked items
-
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 ENDEAVOUR GEN2 KASUMI SATO MODEL 210823JPY 29,800
-
Samurai
Samurai 1 改JPY 16,500
-
JOKERDRIVER
-ZERO-RUMELA Mid RearJPY 79,200
-
【L-Flight】】PRO Mao Takahashi Model ver.2 Shape KAMI MIX JPY 990
-
TARGET
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 22g 191023JPY 24,800
-
【L-Flight】】PRO Mayu Aoki Model ver.1 Shape MIX JPY 990


