Darts / 【TRiNiDAD】KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA
PRICE:JPY15,400
tdd1971
Recently checked items
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Standard Short Clear BlueJPY 1,879
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Short Clear Purple S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 Air type-A Akihiko Owaku Model 2BA 18gJPY 16,800
-
Harrows
WOLFRAM TRINITY 2BA 20gJPY 26,400
-
MIRARCH
Realign Neo Type2 Straight Yukina Chiba deviseJPY 14,800
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model White Day S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400


