Darts / 【TARGET】PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL 2BA 210809
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.95mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL 2BA 210809
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL 2BA 210809
PRICE:JPY22,800
tad4841
Recently checked items
-
L-Flight×D.craft
PRO harinezumiJPY 990
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION 7.5 MAYUKO MORITA Model 210803JPY 22,800
-
Fit Flight Air
Printed Series STEALTH 3 Shape DblackJPY 970
-
CAMEO
RIGID BlackJPY 6,279
-
TARGET
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 22g 191027JPY 22,800
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7.5 MIKURU SUZUKI Model SWISS POINT 22g 191041JPY 24,800


