Darts / 【TARGET】PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 22g 191027
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 22g 191027
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 22g 191027
PRICE:JPY22,800
tad4842
Recently checked items
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7.5 MIKURU SUZUKI Model SWISS POINT 22g 191041JPY 24,800
-
Fit Flight Air
Pei Ying Liao Model ver.2 Kite MIXJPY 970
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Blue 40mm 340384JPY 3,800
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Blue 35mm 340383JPY 3,800
-
CAMEO
RIGID NavyJPY 6,279
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Long Clear BluegreenJPY 1,879


