Darts / 【TARGET】PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 24g 191028
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 49.5mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 24g 191028
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 24g 191028
PRICE:JPY22,800
tad4843
Recently checked items
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Silver 30mm 340379JPY 3,800
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Standard Long Clear BlueJPY 1,879
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Blue 35mm 340383JPY 3,800
-
CAMEO
RIGID NavyJPY 6,279
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Long Clear BluegreenJPY 1,879
-
TARGET
PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 23g 191045JPY 22,800


