Darts / 【TARGET】PRIME SERIES MAYO GENERATION 7.5 MAYUKO MORITA Model 210803
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION 7.5 MAYUKO MORITA Model 210803
PRIME SERIES MAYO GENERATION 7.5 MAYUKO MORITA Model 210803
PRICE:JPY22,800
tad4518
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Printed Series STEALTH 3 Shape DblackJPY 970
-
CAMEO
RIGID BlackJPY 6,279
-
TARGET
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 22g 191027JPY 22,800
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7.5 MIKURU SUZUKI Model SWISS POINT 22g 191041JPY 24,800
-
Fit Flight Air
Pei Ying Liao Model ver.2 Kite MIXJPY 970
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Blue 40mm 340384JPY 3,800


