Darts / 【TARGET】PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 25g 191046
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 25g 191046
PRIME SERIES HOT SHOT GENERATION 3 HARITH LIM MODEL SWISS POINT 25g 191046
PRICE:JPY22,800
tad4833
Recently checked items
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT QUARTZ 331760JPY 398
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Small Medium Neon PinkJPY 1,879
-
Fit Flight Air
David Cameron Model 4 Rocket DblackJPY 970
-
L-Flight
EZ Jelle Klaasen Model ver.4.1 Standard Clear WhiteJPY 990
-
CONDOR
AXE WING SLIM Long BlackJPY 1,680
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #60 01 textbook pinkJPY 660


