Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ALA Yuto Yoshikawa 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE ALA Yuto Yoshikawa 2BA
A-FLOW BLACK LINE ALA Yuto Yoshikawa 2BA
PRICE:JPY19,800
dnd4191
Recently checked items
-
TARGET
PRIME SERIES DIAMOND GENERATION 4 KOSUZU IWAO MODEL SWISS POINT 24g 191028JPY 22,800
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Silver 30mm 340379JPY 3,800
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Standard Long Clear BlueJPY 1,879
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Blue 35mm 340383JPY 3,800
-
CAMEO
RIGID NavyJPY 6,279
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Small Long Clear BluegreenJPY 1,879


