Darts / 【DMC】Stubby 2BA 16.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 33.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Wing Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DMC
Stubby 2BA 16.5g
Stubby 2BA 16.5g
PRICE:JPY35,200
dmd5371


