Darts / 【DMC】Stubby 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 34.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Wing Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DMC
Stubby 2BA 18g
Stubby 2BA 18g
PRICE:JPY35,200
dmd5372
Recently checked items
-
CONDOR
AXE GOLDFISH Natsumi Iwata Model Standard Long Clear Purple S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
one80
STEM SPRINGSJPY 330
-
Fit Flight Air
Printed Series Snow Fairy Shape ClearJPY 970
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Medium Neon PinkJPY 1,879
-
TARGET
VAPOR Z BLUEJPY 7,599
-
DMC
Stubby 2BA 16.5gJPY 35,200


