Darts / 【DYNASTY】KATANA FUJI
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 32.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Maximum Diameter | 8.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
KATANA FUJI
KATANA FUJI
PRICE:JPY9,799
dnd1064


