Darts / 【TRiNiDAD】NORWOOD
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.2g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | No Groove |
| Center Of Gravity | Rear |
TRiNiDAD
NORWOOD
NORWOOD
PRICE:JPY9,900
tdd0541


