Darts / 【JOKER DRIVER】EXTREME FIREBALL-F- Susumu Kasuya Model
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
JOKER DRIVER
EXTREME FIREBALL-F- Susumu Kasuya Model
EXTREME FIREBALL-F- Susumu Kasuya Model
PRICE:JPY22,000
jod4126
Recently checked items
-
DMC
Ajisai Onatsu SP Natsumi Iwata Model Rainbow 2BAJPY 17,600
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CAMEO
CAT SWIPE ClearJPY 980
-
MONTHLY NEW DARTS LIFE vol.17 JPY 880
-
one80
Tamrin Ng Model 3 2BA 18gJPY 17,600
-
CONDOR
AXE L4zyAlone2 Akimune Matsuyoshi Model Standard Medium Neon PinkJPY 1,879


