Darts / 【one80】Tamrin Ng Model 3 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
Tamrin Ng Model 3 2BA 18g
Tamrin Ng Model 3 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1371


