Darts / 【Pro.VISION JAPAN】Wren
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Pro.VISION JAPAN
Wren
Wren
PRICE:JPY12,100
pvd0041


