Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 19g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 19g
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 19g
PRICE:JPY15,800
dnd3881
Recently checked items
-
TARGET
BLACK MARQUE RENEGADE 4.0 Jun Kawashima Model SWISS POINT 23g 190579JPY 19,800
-
TARGET
BLACK MARQUE DRAGON 3.0 Leslie Lee Model SWISS POINT 25g 190584JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short Black 410549JPY 2,480
-
JOKERDRIVER
INSPIRE CRYSTAL KAISERINJPY 40,700
-
TARGET
K-FLEX Xbox Shape Intermediate White 410614JPY 2,480
-
COSMODARTS
Nami Iwasaki Nami Iwasaki Model 2BAJPY 17,600


