Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21g
A-FLOW BLACK LINE any turned40 ASAKO ATARASHI MODEL 2BA 21g
PRICE:JPY15,800
dnd3882
Recently checked items
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Entertainer HIROKAZU OSAKI MODEL 2BA 17.5gJPY 15,800
-
Harrows
RYAN SEARLE Model SERIES 3 2BA 20gJPY 24,200
-
one80
S-Bite S-B2 2BA 18gJPY 12,100
-
TARGET
K-FLEX Shape Medium Japan EXCLUSIVE AQUAMARINE 410284JPY 1,580
-
RingO-ame- Rie Hoshino Model JPY 14,850


