Darts / 【TARGET】BLACK MARQUE RENEGADE 4.0 Jun Kawashima Model SWISS POINT 25g 190580
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
BLACK MARQUE RENEGADE 4.0 Jun Kawashima Model SWISS POINT 25g 190580
BLACK MARQUE RENEGADE 4.0 Jun Kawashima Model SWISS POINT 25g 190580
PRICE:JPY19,800
tad7023
Recently checked items
-
CONDOR
AXE 120 Slim Long Clear RedJPY 1,680
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800
-
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 23gJPY 17,600
-
DYNASTY
KATANA MURASAME・OBORO Limited Edition 2BA 22gJPY 13,800
-
TARGET
FABLE-FRIST EDITION SWISS POINT 23g 191006JPY 110,000
-
one80
LUXOR 2 THETA 2BA 18gJPY 15,400


