Darts / 【TRIPLEIGHT】AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Micro Cut , Multifaceted Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20g
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20g
PRICE:JPY15,800
trd2902
Recently checked items
-
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 23gJPY 17,600
-
DYNASTY
KATANA MURASAME・OBORO Limited Edition 2BA 22gJPY 13,800
-
TARGET
FABLE-FRIST EDITION SWISS POINT 23g 191006JPY 110,000
-
one80
LUXOR 2 THETA 2BA 18gJPY 15,400
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short Clear RedJPY 1,680
-
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 24gJPY 17,600


