Darts / 【TARGET】BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471
PRICE:JPY19,800
tad7041
Recently checked items
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Intermediate Black 410124JPY 2,480
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-A Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800
-
one80
LUXOR 2 ETA 2BA 18gJPY 15,400


