Darts / 【DYNASTY】A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES EXPLODE2
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES EXPLODE2
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES EXPLODE2
PRICE:JPY11,000
dnd0401
Recently checked items
-
TARGET
K-FLEX Shape Medium Purple Limited Edition 410258JPY 1,580
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Toru Suzuki Black MJPY 4,500
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Neon YellowJPY 1,879
-
COSMODARTS
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BAJPY 17,600
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Short Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium GreenJPY 1,879


