Darts / 【DYNASTY】A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2
A-FLOW GOLD LINE PLAIN HIGHEST SERIES AVANT2
PRICE:JPY11,000
dnd0403
Recently checked items
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Long Clear BlueJPY 1,879
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 18gJPY 14,300
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Neon YellowJPY 1,879
-
COSMODARTS
Shintaro Inoue v2 Shintaro Inoue Model 2BAJPY 17,600
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Short Clear PurpleJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Medium GreenJPY 1,879


