Darts / 【TRiNiDAD】THE ROYAL 2024 RICARDO2
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.5g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
THE ROYAL 2024 RICARDO2
THE ROYAL 2024 RICARDO2
PRICE:JPY14,800
tdd1674
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Miu Urano Black MJPY 4,500
-
MONSTER
OGRE3 V4 Gold 2BA 20.5gJPY 14,850
-
TRIPLEIGHT
Abel3 TR AI KAMATA MODEL 2BAJPY 14,800
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Short Clear GreenJPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Standard Intermediate White 410268JPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray XXLJPY 4,500


