Darts / 【TRIPLEIGHT】Abel3 TR AI KAMATA MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRIPLEIGHT
Abel3 TR AI KAMATA MODEL 2BA
Abel3 TR AI KAMATA MODEL 2BA
PRICE:JPY14,800
trd2892
Recently checked items
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Short Clear GreenJPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Standard Intermediate White 410268JPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray XXLJPY 4,500
-
TARGET
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 21g 190406JPY 18,800
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black LJPY 4,500
-
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20gJPY 17,600


