Darts / 【ULTIMA DARTS】Rush Burn2 Yoshihiko Tomiyama Model
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
ULTIMA DARTS
Rush Burn2 Yoshihiko Tomiyama Model
Rush Burn2 Yoshihiko Tomiyama Model
PRICE:JPY13,750
uld1302
Recently checked items
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Short WhiteJPY 1,879
-
TARGET
K-FLEX THE LEGEND PAUL LIM MODEL Standard Short White 410267JPY 1,879
-
【L-Flight】】EZ Akari Oshiro Model 2025 CHAMPION Shape MIX JPY 990
-
one80
CROCFORCE CF2 2BA 20gJPY 15,400
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Masahiro Kubota Model ver.1 Kubota Kite Clear WhiteJPY 950
-
one80
CROCFORCE CF1 2BA 18gJPY 15,400


