Darts / 【COSMODARTS】DISCOVERY LABEL Edison Phung Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 53.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Edison Phung Model 2BA
DISCOVERY LABEL Edison Phung Model 2BA
PRICE:JPY11,550
csd1731
Recently checked items
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Short Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Extra Long Clear Blue GreenJPY 1,879
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Standard Extra Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Yasuyoshi Matsumoto Black XXLJPY 4,500
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Standard Short Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879
-
DYNASTY
KATANA Kiwami KAIBYAKU ToraJPY 7,800


