Darts / 【TARGET】CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 22g 190407
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 22g 190407
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 22g 190407
PRICE:JPY18,800
tad7063


