Darts / 【MIRARCH】Cloutier2 GON Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
MIRARCH
Cloutier2 GON Model 2BA
Cloutier2 GON Model 2BA
PRICE:JPY14,800
mcd0091
Recently checked items
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Long Clear PurpleJPY 1,879
-
BAT DARTS
SUPER BAT KZu-00 2BAJPY 8,800
-
CONDOR
AXE BLACK CAT Natsumi Iwata Model Small Extra Long WhiteJPY 1,879
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE NUSH3 SHUNTARO NAKAMURA MODEL 2BAJPY 15,800
-
JOKERDRIVER
CRYSTAL MENACEJPY 35,200
-
CONDOR
AXE KIKYO NO HANA Natsumi Iwata Model Small Short Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879


