Darts / 【one80】JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.5mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 20g
JESUS NOGUERA PEREA Jesus Noguera Perea Model 2BA 20g
PRICE:JPY17,600
oed1332
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Intermediate Black 410124JPY 2,480


