Darts / 【TARGET】ENDEAVOUR GENERATION 2 MAX KASUMI SATO MODEL 2BA 210487
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.5g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
TARGET
ENDEAVOUR GENERATION 2 MAX KASUMI SATO MODEL 2BA 210487
ENDEAVOUR GENERATION 2 MAX KASUMI SATO MODEL 2BA 210487
PRICE:JPY18,480
tad6914


