Darts / 【TRiNiDAD】SALDIVAR TYPE4 Eikichi Nakanishi Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 23.5g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRiNiDAD
SALDIVAR TYPE4 Eikichi Nakanishi Model Steel
SALDIVAR TYPE4 Eikichi Nakanishi Model Steel
PRICE:JPY11,999
tdd1812


