Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE Busan Mermaid LISA4+ KIM HYOJIN MODEL 19.5g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Spiral Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE Busan Mermaid LISA4+ KIM HYOJIN MODEL 19.5g
A-FLOW BLACK LINE Busan Mermaid LISA4+ KIM HYOJIN MODEL 19.5g
PRICE:JPY15,800
dnd3793


