Darts / 【S4】Dark Lady Re:
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
S4
Dark Lady Re:
Dark Lady Re:
PRICE:JPY17,600
sdd0069


