Darts / 【TARGET】ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 24g 191024
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Standard | Swiss Point |
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.35mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TARGET
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 24g 191024
ENDEAVOUR GENERATION 3 KASUMI SATO MODEL SWISS POINT 24g 191024
PRICE:JPY24,800
tad7153


