Darts / 【TRIPLEIGHT】Abel3 AI KAMATA MODEL 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
TRIPLEIGHT
Abel3 AI KAMATA MODEL 2BA
Abel3 AI KAMATA MODEL 2BA
PRICE:JPY14,800
trd2891
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Shunpei Noge Black LJPY 4,500
-
S4
Darts Panda ShapeJPY 330
-
TARGET
K-FLEX Shape Intermediate Purple Limited Edition 410257JPY 1,580
-
CONDOR
AXE BIG RIG2 Ben Robb Model Small Extra Long Clear GreenJPY 1,879
-
one80
Gunner4 Lourence Ilagan Model Black Sand Blast 2BA 18gJPY 14,300
-
CONDOR
AXE Tomoya Goto Model G.T.Monster 3 Small Long Neon YellowJPY 1,879


