Darts / 【one80】Terrynator Terry Tan Model 2BA 18g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Multifaceted Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
one80
Terrynator Terry Tan Model 2BA 18g
Terrynator Terry Tan Model 2BA 18g
PRICE:JPY17,600
oed1191
Recently checked items
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 George Nishitani Black LJPY 4,500
-
TARGET
JAPAN PREMIUM SWISS POINT Silica 35mm 340377JPY 3,800
-
CONDOR
AXE John Hurring Model THE DANGER Standard Long WhiteJPY 1,879
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Small Short Clear YellowJPY 1,879
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Ayumi Nakamura White MJPY 4,500
-
TARGET
PYRO GENERATION 11 MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA 210472JPY 24,800


