Darts / 【one80】Panther M Steel 23g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 80% |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
Panther M Steel 23g
Panther M Steel 23g
PRICE:JPY9,900
oed1253
Recently checked items
-
L-Flight
PRO ALC Rin Yoshimuta Model ver.1 Shape KAMI MIXJPY 990
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Ayumi Nakamura White LJPY 4,500
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mao Karube Dark Gray XXLJPY 4,500
-
TARGET
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 21g 190406JPY 18,800
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Seina Nihonyanagi Black LJPY 4,500
-
one80
REIGN ver.2 Ryo Nakai Model 2BA 20gJPY 17,600


