Darts / 【JOKERDRIVER】CRYSTAL KAISERIN
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 95% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
JOKERDRIVER
CRYSTAL KAISERIN
CRYSTAL KAISERIN
PRICE:JPY35,200
jod5026
Recently checked items
-
TRiNiDAD
RICARDO TYPE3 Seigo Asada Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,400
-
CUESOUL
Aglaia Heavy Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000
-
one80
S-Bite S-B3 Steel 24gJPY 12,100
-
one80
S-Bite S-B2 Steel 22gJPY 12,100
-
CONDOR
AXE 120 Slim Long Clear RedJPY 1,680
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800


