Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 20g
A-FLOW BLACK LINE LISA5 キム・ヒョジンモデル 2BA 20g
PRICE:JPY15,800
dnd3952
Recently checked items
-
Fit Flight Air
Yumiko Sugime Model Shape ClearJPY 970
-
harrows
Luke Woodhouse3 1020JPY 489
-
Harrows
Luke Woodhouse Model Series 3 2BA 18gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 24gJPY 24,200
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200
-
CONDOR
AXE 120 Slim Short WhiteJPY 1,680


