Darts / 【Harrows】VULCAN 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Brass |
| Length | 54.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.2g |
| Maximum Diameter | 9.2mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Center Of Gravity | Center |
Harrows
VULCAN 2BA 20g
VULCAN 2BA 20g
PRICE:JPY4,950
had6772
Recently checked items
-
CONDOR
AXE 120 Slim Long Clear RedJPY 1,680
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-B Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800
-
Harrows
SUPERGRIP QP TAPERED Steel 23gJPY 17,600
-
DYNASTY
KATANA MURASAME・OBORO Limited Edition 2BA 22gJPY 13,800
-
TARGET
FABLE-FRIST EDITION SWISS POINT 23g 191006JPY 110,000
-
one80
LUXOR 2 THETA 2BA 18gJPY 15,400


