Darts / 【one80】LUXOR 2 THETA Steel 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
LUXOR 2 THETA Steel 22g
LUXOR 2 THETA Steel 22g
PRICE:JPY15,400
oed1283
Recently checked items
-
one80
The DinoMite Dominik Celary Model Steel 25gJPY 17,600
-
TARGET
BLACK MARQUE DRAGON 3.0 Leslie Lee Model SWISS POINT 23g 190583JPY 19,800
-
S4
mugetsu oodachi(ura)JPY 15,400
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE GARUDA KEISUKE NAGOSHI MODEL SteelJPY 13,800
-
TARGET
K-FLEX STEPHEN BUNTING Model Standard Intermediate Black 410124JPY 2,480
-
TRIPLEIGHT
AXEBEC2 type-A Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 15,800


