Darts / 【one80】S-Bite S-B1 2BA 20g
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 44.5mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 7.7mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
one80
S-Bite S-B1 2BA 20g
S-Bite S-B1 2BA 20g
PRICE:JPY12,100
oed1302
Recently checked items
-
SHADE
Mitsuhiko Tatsunami WDC Support T-SHIRT 25-26 Black XLJPY 4,500
-
TARGET
SWISS CHRONO Point Black 40mm 340221JPY 1,600
-
TARGET
SWISS CHRONO Point Black 35mm 340218JPY 1,600
-
ASTRA DARTS
DARTS DRAGOON PW RYUKI MORIKUBO MODEL 2BA 19.5gJPY 16,800
-
SHADE
Mitsuhiko Tatsunami WDC Support T-SHIRT 25-26 Black MJPY 4,500
-
CAMEO
DARTS STAND OCEAN VIEW BlackJPY 2,480


