Darts / 【COSMODARTS】Ami Komiyama v2 Ami Komiyama Model 2BA
SPEC
| Standard | 2BA |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Center |
COSMODARTS
Ami Komiyama v2 Ami Komiyama Model 2BA
Ami Komiyama v2 Ami Komiyama Model 2BA
PRICE:JPY17,600
csd1791


