Darts / 【DYNASTY】KATANA KOTETU GEN Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Center Of Gravity | Front |
DYNASTY
KATANA KOTETU GEN Steel
KATANA KOTETU GEN Steel
PRICE:JPY13,800
dnd1226
Recently checked items
-
FitFlight
PRO D-5 M RedJPY 800
-
FitFlight
PRO D-1 M RedJPY 800
-
TARGET
BLACK MARQUE WARRIOR Lee Tae Kyung Model 2BA 210471JPY 19,800
-
TARGET
K-SHIFT Standard Short White 410543JPY 2,480
-
TARGET
SCOTT WILLIAMS GENERATION 2 SCOTT WILLIAMS MODEL 2BA 18g 210386JPY 12,800
-
TARGET
K-SHIFT Shape Short White 410540JPY 2,480


